marketing@inspiracija.mk

Инспирација

Медијапан со дрво декор ?

Се почесто се јавува желбата кај клиентите да имаат кујна со дрво декор, но притоа истата да биде изработена од […]

Колку повеќе купуваш толку повеќе добиваш

Со задоволство Ве информираме дека  Новомак за прв пат во Македонија ги носи апаратите за домаќинство од светски познатиот бренд […]

Зашто гранитен садопер ?

Гранитните садопери стануваат се повеќе популарни во домаќинствата. Покрај модерниот дизајн, тие се отпорни на гребење, антибактериски и отпорни на […]

13 идеи за модерна дневна соба

Многу од нас сонуваат да имаат величенствена дневна соба, со удобни софи и гостољубиви камини, високи плафони и луксузни парчиња […]

Како полесно до hygge ?

Што е hygge – хиге ?  Хиге е благосостојба која се поврзува со Данскиот начин на живот. Долго време се […]

28 ходници со бел и дрво декор

Без разлика дали имате мал или голем ходник, истиот е неопходен за хармонично функционирање во домот.  Во прилог Ви предложуваме […]

аспиратори
null
Катче за архитекти
Инспирација за внатрешно уредување и архитектура
Види повеќе
null
Катче за мајстори
Инспирација за беспрекорна изведба
Види повеќе

НОВОСТИ

null

null
Саем за мебел 2018
Импресии и искуства од овогодишниот Саем за мебел во Скопје
Види повеќе
null
Саем за мебел 2018
Импресии и искуства од овогодишниот Саем за мебел во Порденоне
Види повеќе

СОВЕТ ПЛУС

Led-svetlina
null
Како да избегнете оштетување на плочестиот материјал ?
Види повеќе
tablet
Предности на изработка на online кројна шема?
Види повеќе
null
Како да се заштитите од мајсторот?
Види повеќе