Matthew Glanfield – за предизвикот на столарите

Matthew Glanfield е технички менаџер во BLUM UK. Тој има богато искуство од различни индустри.  Како може изборот на производи

Matthew Glanfield – за предизвикот на столарите2019-05-30T12:39:02+00:00

Секое парче мебел има свој карактер – Голема припрема за најголемиот саем за мебел

Како големите брендови го одбројуваат започнувањето на најголемиот саем за мебел ?  Бидете во тек и следете ги сите големи

Секое парче мебел има свој карактер – Голема припрема за најголемиот саем за мебел2019-05-20T09:35:09+00:00

Решение за секоја модерна кујна

Кутија за кујнски приклучок BACHMANN Речиси секое модерно домаќинство одлучува да користисти плоча за готвење и рерна како засебни апарати.

Решение за секоја модерна кујна2019-05-14T11:12:18+00:00

Дали си ти нашиот нов член ?

МАРКЕТИНГ АСИСТЕНТ Квалификации: Припрема на постови SMOПознавање на SEO и SEM,Солидно познавање и искуство во Adobe пакетот (Photoshop, Illustrator, InDesign)Основно

Дали си ти нашиот нов член ?2019-05-06T08:20:41+00:00

HPL ламинат – за ултра модерен изглед

HPL ламинатот е направен од хартија и полимер на начин кој поминува низ процесот на импрегнирање, а потоа се обработува

HPL ламинат – за ултра модерен изглед2019-05-04T09:24:39+00:00

Комбинација плус зашто мебел по мерка ?

🔥 Антрацит супер мат медијапан и дрвен декор оплеменета иверка. ☑ Комбинација плус зашто мебелот по мерка е вистинскиот избор за Вашиот простор.

Комбинација плус зашто мебел по мерка ?2019-05-03T09:33:28+00:00