Home/Дневна

Топ 10 декори од новата колекција Egger 24+

Новата колекција Egger 24+ се истакнува со неодоливи структури и декори кои се идеално решение за вашите проекти.Дрвените декори се

Топ 10 декори од новата колекција Egger 24+2024-07-17T10:41:06+00:00

Создадете уникатен ентериер со панелите од Shinnoki

Новомак со задоволство ви ги најавува новите декори на обработени лакирани фурнирани медијапански панели Shinnoki од реномираниот белгиски бренд

Создадете уникатен ентериер со панелите од Shinnoki2024-07-16T13:38:44+00:00

Креативни решенија за уредување на мал простор

Дали живеете во еднособен стан или во гарсоњера? Дали собите во вашиот стан се мали? Ви требаат идеии за уредување

Креативни решенија за уредување на мал простор2024-07-01T13:43:06+00:00

Внесете елеганција и минимализам со Јапанди стил

Јапанди стил е силно фокусиран на едноставноста, создавајќи мирна и топла средина со минималистички распоред. Главните карактеристики на јапонскиот

Внесете елеганција и минимализам со Јапанди стил2024-07-16T13:23:10+00:00

Совети како да го одржувате плочестиот материјал

Оплеменета иверка, медијапан и компакт плоча најчесто се користат за изработка на мебел по мерка, тие внесуваат топлина правејќи го

Совети како да го одржувате плочестиот материјал2023-10-02T08:46:34+00:00

Природата како извор на инспирација, разговор со Adam Laws

Најголемиот саем за оков за мебел Interzum 2023 секогаш носи многу нови возбудливи промени, многу новитети и креативни идеи.Новомак секогаш

Природата како извор на инспирација, разговор со Adam Laws2023-09-28T09:38:45+00:00

3 стилови кои треба да ги знаете за ентериерот во домот

Стилот на уредување на вашиот дом претставува огледало на вашиот карактер, стил на живот и визија. Домот е местото

3 стилови кои треба да ги знаете за ентериерот во домот2024-02-19T12:44:49+00:00

Лесен начин за монтажа на фронтови од компакт плочи

https://inspiracija.mk/wp-content/uploads/2022/11/landingpage.mp4 Иновативен и едноставен   Најдобриот начин за монтажа на компакт плочи и тенки фронтови е EXPANDO T од BLUM.

Лесен начин за монтажа на фронтови од компакт плочи2024-02-19T14:40:28+00:00
Load More Posts